Żegluj i ucz się!

Nie ulega wątpliwości, że żeglowanie jest jednym z najlepszych sposobów na wypoczynek oraz pasją, która daje gigantyczną satysfakcję. Dlatego też nasza firma, która od wielu lat zajmuje się organizowaniem rejsów oraz czarteru jachtów, oferuje także rejsy szkoleniowe http://talar-jachting.pl/rejsy-morskie/rejsy-szkoleniowe/, w trakcie których będziecie państwo mieli możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej, a następnie uzyskacie uprawnienia do samodzielnego czarterowania jachtów i wypływania nimi na szerokie wody. Nasza oferta jest kompleksowa, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat działalności sprawia, że jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyjazdu do pięknego miejsca wraz z osobą towarzyszącą!

Rejsy szkoleniowe i… wypoczynkowe

Oczywiście nasza oferta na rejsy powstała po to, aby uczyć, dlatego też w trakcie ich trwania dowiecie się państwo w jaki sposób kierować jachtem, jak wyznaczać kierunki i zachować bezpieczeństwo. Zdobędziecie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki której będziecie mogli komfortowo i bezpiecznie pływać różnego rodzaju jachtami. Jednak zapewniamy nie tylko to, ponieważ rejsy szkoleniowe odbywają się w najpiękniejszych miejscach na świecie, dzięki czemu będziecie państwo mieli również możliwość efektywnego, komfortowego wypoczywania na słonecznych plażach czy w miejscach, w których aż roi się od różnego rodzaju atrakcji turystycznych. Zapraszamy do Chorwacji, Grecji, na Karaiby oraz w inne wspaniałe miejsca – dzięki ogromnej różnorodności miejsc, do których się wybieramy, a także terminów, z całą pewnością znajdziecie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.

Rejsy szkoleniowe i nie tylko

Organizujemy również rejsy wypoczynkowe i oferujemy czarter jachtów, z którego skorzystacie już po zdobyciu uprawnień. Nasze jachty są nowoczesne i zapewnią każdemu z państwa doskonałe warunki do pływania, a także pełne bezpieczeństwo.